• Адміністрація

Бондарчук Лариса Іванівна, завідувач

/Files/images/P5290045.JPG Бондарчук Лариса Іванівна має вищу педагогічну освіту, закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди. Має педагогічний стаж роботи 36 років.
На посаді керівника дошкільного навчального закладу працює 17 років.
Має високу науково-теоретичну і методичну підготовку. Забезпечує чітке керівництво шляхом залучення колективу до поставлених завдань, створює атмосферу відкритості та довіри.
Їй притаманні толерантність, відкритість, надійність.

Графік прийому громадян

Вівторок з 8.00 до 10.00

Четвер з 15.00 до 17.00

Педан Марина Володимирівна,
вихователь -методист

/Files/images/_DSC5058.jpg
Педан Марина Володимирівна має вищу педагогічну освіту, закінчила Харківський державний університет ім.Каразіна;
вихователь-методист "вищої категорїї";
має педагогічний стаж роботи 30 років.

Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес в дитячому садку. Якщо коротко, то методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Разом із завідувачем він керує колективом дитячого садка, беручи участь у добиранні кадрів, у розробленні та впровадженні програм розвитку і педагогічних планів. Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує інформації, випускає методичні рекомендації, що присвячені сімейному вихованню та ін.

Дейнеко Інна Олегівна,
практичний психолог

/Files/images/zBrvWFIgixo.jpg

Одним із найважливіших етапів є дошкільний період життя, і саме тому психологічне забезпечення розвитку дитини у дитячому садку, її навчання і виховання набувають великого значення у подальшому житті кожної особистості.

Сергєєва Ірина Олександрівна,
завідувач господарства

Ірина Олександрівна керує роботами по господарському обслуговуванню дитячого садка, стежить за станом приміщень, займається закупівлями меблів, посуду, обладнання та іграшок. Велику увагу вона приділяє роботам з благоустрою та озелененню території, стежить за виконанням протипожежних заходів та інших умов безпеки дітей і дорослих.

Без работы наш завхоз не сидит.
За порядком в детском садике следит.
Чтобы двери не скрипели,
Чтоб на кухне плиты грели.
У нее всегда в порядке
Краска, веники, тетрадки.
У завхоза дел немало:
Чтобы нашим малышам
В садике уютно стало,
Нужно быть и тут и там!

Самойлик Оксана Миколаївна,
старша медична сестра

/Files/images/_DSC5104.jpg

Старша медична сестра Самойлик Оксана Миколаївна має середню спеціальну освіту, закінчила Харківське медичне училище. Вона відповідає за організацію харчування дітей, контролює стан здоров`я вихованців та виконання санітарно – гігієнічних умов в закладі.

В халаті білім, як сніжок на полі,
мов блискіт лебединого пера,
Вітаючись привітно, у садочку
Іде по коридору медсестра.
Всміхається довкола, і до неї
Біжить малеча "вавку" показать.
І біль зникає, лиш рука торкнеться
До ніжного дитячого чола!