• Спілкування

Спілкування як інструмент професійної діяльності

Успіхи людини в житті, її взаємини з іншими членами суспільства залежать від уміння спілкуватися. Спілкування— це складний процес встановлення та розвитку контактів між людьми, взаємодії особистостей, в основі якого ле­жить обмін думками, почуттями, волевиявленнями з метою інфор­мування.

Саме в процесі спілкування і тільки через спілкування може проявитися сутність людини.

У спілкуванні розкривається суб’єктивний світ однієї людини для іншої. Крім того, для того щоб мати успішну професійну діяльність, фахівцю необхідно навчитися читати невербальні сигнали. Вміючи це робити, він може про клієнта, партнера, співробітника або пробудь-яку іншу людину, яку бачить вперше, довідатися ще до того, як вона почне говорити.

Ми запрошуємо Вас взяти участь у спілкуванні про:

- взаємини дорослого і дитини;

- виховання дитини вдома та у дитячому садку;

- традиції та звичаї нашого садочку та вашої родини;

- рекомендації спеціалістів;

- як підготуватися до свят та школи;

- фізкультурно-оздоровча робота;

- адаптація дітей до умов дошкільного закладу