Конкурс "Кращий книжковий куточок"

Читання книг посідає в житті дошкільників особливе місце.Залучення дитини до читання є одним з основних завдань художньо-естетичного виховання дітей.

Кожна група дуже ретельно готувалася до огляду-конкурсу на найкращий книжковий куточок та переможцем стала група №6 "Ялинка", вихователі- Коєва І.В. та Моторко В.О.

Скарбнички народної мудрості- перший розділ.Це і прислівя, і загадки ,і казки. Тут можна побачити і альбом з народознавства.

Пізнавальна література- найбільший розділ. Допомагає залучити дітей до нового, невідомого.

Казки- улюблені книги, які вчать і дітей і дорослих, як "у світі жити".

Куточок безпеки зібрав літературу різних напрямків і вчить правилам безпечної поведінки.

Але головне місце займає література, яка навчає доброти. Сама назва говорить за себе - "Добре зернятко- гарні сходи".Сюди ж увійшла й література з етики.

/Files/images/IMG_6217.JPG Наші найменші учасники.