Літо - найкраща пора!!!

Літо – найприємніша пора. Робота в ЗДО в літню пору має свою специфіку. Головне завдання на ці місяці - зміцнення та оздоровлення дитячого організму, збагачення емоційними враженнями, розвиток пізнавальних здібностей. Педагогами проводяться варіанти різноманітних видів діяльності з дітьми, ефективні засоби і форми загартування. Запорукою здоров’я дітей улітку, гарного настрою, бадьорості є розваги, веселі ігри, свята, концерти, вікторини тощо.Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Успіх літньої роботи визначається перш за все тим, наскільки своєчасно підготувався до неї колектив дошкільного закладу. Дуже важливо при підготовці до літа з’ясувати хто із вихованців проведе все літо чи частину його разом зі своїми батьками і не буде тимчасово відвідувати дитячий садок.Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей, а саме: максимальне перебування дітей на повітрі, відповідну вікові тривалість сну та інших видів відпочинку, достатню рухову активність. Усе це забезпечується під час організації різноманітної діяльності дітей, дозвілля та розваг, прогулянок та екскурсій у природу.

/Files/images/04.06.16_kinikuly_00.png