День Туризму.

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників закладу дошкільної освіти літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили , а ще - дізналися багато нового

Тому діяльність закладу дошкільної освіти у літній період спрямовується на організацію змістовного , різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно–мовленнєвої, художньої, предметно – практичної тощо.

І сьогодні працівники нашого дитячого садочку влаштували своїм діткам дивовижну подорож з розвагами,цікавими порадами,повчальними розповідями,різноманітними естафетами і навіть з перешкодами, а в кінці діточок чекав привал, де вони посмакували смачною польовою кашею.

/Files/images/IMG_6255.JPG/Files/images/IMG_6268.JPG