Веселий ярмарок

глядіть не минайте,
На ярмарок прошу,
гуртом, по одинці,
Чекають на вас там чудові гостинці!

З давніх- давен після закінчення польових робіт українці святкували збір врожаю:проводили ярмарки з піснями гучними ,іграми ,танцями.Зїджались на такі ярмарки з усіх сел. Було дуже весело та гарно.Ось і ми ярмарок у садочку зібрали та гостей запросили.

Ще досі чути сміх дітей та перед очима іхні щасливі личка!!Весело було у нас на ярмарку. Давайте разом переглянемо, як чудово ми провели цей день.

У нас була прекрасна виставка дитячих робіт з дарів осені.

/Files/images/IMG_6442.JPG /Files/images/IMG_6443.JPG /Files/images/IMG_6444.JPG/Files/images/IMG_6446.JPG/Files/images/IMG_6447.JPG/Files/images/IMG_6448.JPG

А ще до нас в гості завітала Осінь!!

/Files/images/IMG_6463.JPG/Files/images/IMG_6454.JPG

А гостями нашого ярмарку були всім відомі Маша та Ведмідь, вони чудово розважили наших діток та подарували їм неймовірні емоції.

/Files/images/IMG_6467.JPG/Files/images/IMG_6471.JPG/Files/images/IMG_6479.JPG/Files/images/IMG_6480.JPG/Files/images/IMG_6483.JPG