• Основні напрямки діяльності закладу

Завдання на 2018/2019 навчальний рік та оздоровчий період

МЕТОДИЧНА МЕТА

«Створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості дошкільника та успадкування ними національної культури».

Для удосконалення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти з урахуванням особистісних якостей, стану здоров’я, природних задатків дитини та на підставі аналізу роботи колектив закладу дошкільної освіти № 309 планує у 2018/2019 навчальному році такі

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ:

1. Організувати роботу щодо використання творчих ігор у роботі з дітьми як основи створення фундаменту успішності дитини в умовах освітньої реформи "Нова українська школа"

3. Забезпечити системних підхід до охорони життя і збереження здоровя дітей шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з педагогами та батьками

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ТЕМА:

Особистісно орієнтований підхід – запорука гуманізації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти»

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ РОБОТИ

закладу дошкільної освіти -

народознавчий

В сучаснім інтер’ єрі закладу дошкільної освіти використовуються елементи українських символів та оберегів.

/Files/images/P1010753.JPG

Діти мають можливість пізнати українську культуру її традиції.

/Files/images/P1010754.JPG

/Files/images/IMG_5774.JPG

Елементи українського побуту використовуються як під час розвивально-виховної зайнятості дітей, так і під час ігрової діяльності.

В кожній віковій групі оформлений етнографічний осередок відповідно до віку дітей.

/Files/images/P1010764.JPG

/Files/images/IMG_0647.jpg

А в групі № 5, молодшого дошкільного віку,
вихователь Бєляєва Тетяна Миколаївна,
меблі ігрової зони виготовлені на замовлення в стилі української хатини.

/Files/images/IMG_1586.jpg

Ми, працівники та батьки закладу, намагаємося, щоб наші діти виховувались не тільки в сучасних умовах, а й не забували українське коріння, його культуру.