• Основні напрямки діяльності закладу

Завдання на 2017/2018 навчальний рік та оздоровчий період

МЕТОДИЧНА МЕТА

«Створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості дошкільника та успадкування ними національної культури».

Для удосконалення навчально - виховного процесу у дошкільному закладі з урахуванням особистісних якостей, стану здоров’я, природних задатків дитини та на підставі аналізу роботи колектив дошкільного навчального закладу № 309 планує у 2017/2018 навчальному році такі

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ:1.

1. Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.

2. Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку.

3. Організувати роботу з безпеки життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі та виховання у дітей свідоме ставлення до свого здоров’я

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ТЕМА:

Особистісно орієнтований підхід – запорука гуманізації навчально-виховного процесу в дошкільному закладі».

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ РОБОТИ

дошкільного навчального закладу -

народознавчий

В сучаснім інтер єрі закладу дошкільної освіти використовуються елементи українських символів та оберегів.

/Files/images/P1010753.JPG

Діти мають можливість пізнати українську культуру її традиції.

/Files/images/P1010754.JPG

/Files/images/IMG_5774.JPG

Елементи українського побуту використовуються як під час розвивально-виховної зайнятості дітей, так і під час ігрової діяльності.

В кожній віковій групі оформлений етнографічний осередок відповідно до віку дітей.

/Files/images/P1010764.JPG

/Files/images/IMG_0647.jpg

А в групі № 5, молодшого дошкільного віку,
вихователь Бєляєва Тетяна Миколаївна,
меблі ігрової зони виготовлені на замовлення в стилі української хатини.

/Files/images/IMG_1586.jpg

Ми, працівники та батьки закладу, намагаємося, щоб наші діти виховувались не тільки в сучасних умовах, а й не забували українське коріння, його культуру.