ТУРИСТИЧНЮЮ ТРОПОЮ

Влітку в нашому садочку вже стало традицією вирушати з дітьми в похід. В справжній похід, з веселими пригодами, з перешкодами та смачною польовою кашею. І ось сьогодні нашим дітям пощастило прийняти участь у такому поході. Це була не тільки весела прогулянка, а й пізнання чогось нового, незвіданого. У лісі їх зустріла Лісова Фея, яка розповіла дітям, як треба поводитись у лісі. Діти знайомились з лісовими мешканцями, грали в веселі ігри, та відгадували загадки. Коло басейну дітей зустрів Морський Цар. Він розповів дітям про морські пригоди та як треба поводитись на воді, рибалив з дітьми та плескавсь у басейні. Лікар Айболить вчив дітей надавати першу медичну допомогу під час походу. В цей час усім заважала мала Відьмочка, яка путала усіх у своє павутиння. Завершився похід смачною польовою кашею з піснями під гітару.