/Files/photogallery/1693942981609 — копия.jpg

Ш А Н О В Н І Б А Т Ь К И !

Звертаємо вашу увагу на те, що здійснюється електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти

/Files/photogallery/325_liniia-41.gif

Електронна реєстрація в наш заклад

Інструкція по електронній реєстрації для батьків

З вересня 2013 року запроваджено електронну реєстрацію дітей до ЗДО району.Нова система дозволяє батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечує можливість відстежувати рух електронної черги.

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою(як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

/Files/photogallery/325_liniia-41.gif

Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про заклад дошкільної освіти (зі змінами, внесеними постановою КМУ 27.01.2021 № 86)

П.8. Зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником такого закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування.

* Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

Прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти організовується з використанням системи електронної реєстрації.
Зарахування дитини здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти.
/Files/photogallery/325_liniia-41.gif

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини;
2. Медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КМУ ВІД 27.01.2021 №86 «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» У СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВНЕСЕНО ЗМІНИ В КАТЕГОРІЮ ПІЛЬГИ.

Право на першочергове зарахування мають:

КатегоріяНеобхідні документи для підтвердження
Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофиПосвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи
Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками)-паспорт громадянина України (посвідка на постійне/тимчасове проживання); або -довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників); або -документ, що засвідчує право власності на відповідне житло; або -рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права а вселення до житлового приміщення; або -документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку.
Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освітиДовідка про місце здобуття освіти, яка видана керівником закладу дошкільної освіти .
Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освітиДовідка про місце роботи працівника, яка видана керівником закладу дошкільної освіти
Діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями-витяг інклюзивно-ресурсного центра; -посвідчення про дитину-інваліда; -довідка про дитину-інваліда;
Діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітейРішення про встановлення статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, яка влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлені діти
Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітейДовідка Служби у справах дітей про взяття на облік як дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах
Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів-довідка про взяття на облік внутрішньопреміщеної особи.
-рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Діти, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону. Дітям військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п. 4статті 13Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».-довідка про проходження служби у військовій частині; -посвідчення учасника бойових дій; -посвідчення офіцера збройних сил України.

Під час подання заяви про зарахування дитини до державного (комунального) закладу дошкільної освіти один з батьків або інший законний представник дитини повинен пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини, та зазначити його реквізити у заяві. У разі коли право на першочергове зарахування не підтверджено, дитина зараховується до державного (комунального) закладу дошкільної освіти на загальних підставах.

Після зарахування до державного (комунального) закладу дошкільної освіти дітей, які належать до категорій, визначених цим пунктом, здійснюється зарахування на вільні місця інших дітей, батьками або іншими законними представниками яких подано в установленому порядку заяви про зарахування.