До уваги батьків!!! Кір, епідемічний паротит та краснуха!

Шановні батьки!

Сьогодні в України існує загроза спалахів небезпечного інфекційного захворювання – кору – у всіх регіонах нашої країни. Передумовами для цього є вкрай низькі показники охоплення дітей вакцинацією проти кору протягом останніх 3-х років, а також надзвичайно висока контагіозність захворювання. При контакті із хворим людини, яка невакцинована, або не хворіла на кір, вірогідність захворювання складає майже 100%. За 5 місяців 2023 року в Україні вже зареєстровано 20 випадків кору в західних областях та м. Києві. Також 2 випадки зареєстровано в м. Харків.

* Статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачено, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.